گریزمان ماندنش در اتلتیکومادرید را تأیید کرد

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید تأیید کرد که قصد جدایی از این تیم را ندارد.

 به نقل از نشریه اسپورت؛ آنتوان گریزمان با رد شایعات اخیر درباره وسوسه شدنش به ترک اتلتیکومادرید، به شیوه‌ای غیرمستقیم اعلام کرد که فصل جاری را در واندامتروپولیتانو به پایان خواهد رساند.

مهاجم فرانسوی که تابستان سال گذشته به صورت قرضی از بارسلونا به اتلتیکومادرید پیوست، در قراردادش با روخی بلانکو بندی دارد که به موجب آن در صورتی که این بازیکن در نیمی از بازی‌های تیم مادریدی حداقل 45 دقیقه بازی کند، اتلتیکو ملزم خواهد شد قراردادش را قطعی کند. به همین دلیل هم روخی بلانکو در بازی‌های اخیر خود گریزمان را در 30 یا 40 دقیقه پایانی به میدان فرستاده که این حرکت باشگاه با اعتراض بارسایی‌ها مواجه و از نگاه آنها تلاش برای فرار از متعهد شدن به خرید بازیکن تلقی شده است. این موضوع موجب انتشار شایعاتی درباره جدایی گریزمان از اتلتیکومادرید هم شده بود که البته او امروز (پنجشنبه) این موضوع را رد کرد.

در واقع گریزمان با لایک یک توئیت درباره آینده‌اش عملاً اعلام کرد که فصل جاری در اتلتیکومادرید خواهد ماند. در این توئیت آمده است:« چرندیاتی که درباره آینده گریزمان گفته می‌شود را باور نکنید. همین دقیقه پیش یکی از اعضای خانواده او تأیید کرد که در اتلتیکومادرید می‌ماند.»

اتلتیکومادرید در صورتی که برنامه‌ای‌ برای قطع همکاری با گریزمان داشته باشد، باید ظرف چندین ساعت آینده این اقدام را عملی کند. پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا، امشب بسته می‌شود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

والیبال قهرمانی جهان| عبادی‌پور و وادی در بین بهترین‌های مرحله گروهی

پ سپتامبر 1 , 2022
کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال ایران در پایان مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان بین بازیکنان برتر قرار گرفتند. تیم ملی ایران در مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 2022 را با دو پیروزی، یک شکست و پنج امتیاز به پایان برد و به عنوان تیم دوم پس از […]