توضیح پزشک تیم ملی فوتبال درباره وضعیت مصدومیت امیری، طارمی و صیادمنش

پزشک تیم ملی فوتبال ایران وضعیت مصدومیت برخی از بازیکنان تیم ملی را تشریح کرد.

دکتر علیرضا شهاب در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ قهرمانی جام جهانی 2022 قطر درباره وضعیت وحید امیری اظهار داشت: بعد از ماه دوم عمل تمرینات تخصصی این بازیکن شروع شده است و خداراشکر بعد از ماه سوم شرایط وحید امیری به حدی رسید که تمرینات سنگین را به صورت عالی انجام دهد و توانستیم تمرینات ایشان را به مهارت‌های تخصصی فوتبال ارتقا دهیم. در ماه چهارم روی کار با توپ و تمرینات عملکردی را آغاز کردیم. کم کم داریم این موضوع را جلو می‌بریم تا او بتواند در اردوی اتریش درکنار تیم بدون برخورد و کنترل شده تمرین کند. اگه همه چیز خوب جلو برود می‌توانیم شاهد این باشیم که وحید امیری در شهریور‌ماه دقایقی را بازی کند. این بازیکن قطعا برای دو باری تدارکاتی شهریور‌ماه نخواهید رسید اما سعی می‌کنیم در کنار بازیکنان تمرین را شروع کنیم.

وی درباره وضعیت مصدومیت طارمی و صیادمنش گفت: مصدومیت طارمی جدی نبود ولی متاسفانه صیادمنش به دلیل آسیب‌دیدگی در همسترینگ مقداری شرایط بازگشت به ورزش طولانی خواهد بود. احتمال از دست دادن جام جهانی برای این بازیکن وجود دارد ولی امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آغاز تمرینات تیم والیبال فنرباغچه با حضور سعید معروف 

ج سپتامبر 2 , 2022
تمرینات تیم والیبال فنرباغچه ترکیه با حضور سعید معروف آغاز شد. تمرینات تیم والیبال فنرباغچه ترکیه با حضور سعید معروف کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایران آغاز شد. هدایت تیم فنرباغچه در فصل آینده نیز بر عهده دانیل کاستلانی، مربی آرژانتینی است. منبع : تسنیم admin900 See author's posts