لیگ برتر انگلیس| ثبت سومین پیروزی متوالی منچستریونایتد/ تداوم نیمکت‌نشینی‌‌ رونالدو

سومین پیروزی فصل شیاطین سرخ در لیگ برتر انگلیس در دیداری خارج از خانه مقابل لسترسیتی و در حالی که ستاره پرتغالی آنها برای سومین هفته متوالی نیمکت‌نشین بود به ثبت رسید.

در آخرین بازی از هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (پنجشنبه) تیم فوتبال منچستریونایتد با تک گل دقیقه 23 جیدون سانچو، میزبان خود لسترسیتی را شکست داد.

این گل که پاسش را مارکوس رشفورد داد برای ثبت سومین برد متوالی شیاطین سرخ کافی بود تا آنها با 10 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کنند. نکته مهم این بازی قرار نگرفتن کریستیانو رونالدو در ترکیب اصلی منچستریونایتد برای سومین هفته متوالی بود که هیچ خللی در روند رسیدن من‌یونایتد به پیروزی وارد نیاورد و ورودش به زمین بازی به جای جیدون سانچو در دقیقه 68 باعث ثبت گلی دیگر برای تیم میهمان نشد.

با توجه به اینکه روز گذشته آخرین روز بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا بود، حضور رونالدو در جمع شیاطین سرخ به کلی شائبه جدایی او از این تیم را منتفی کرد و به این ترتیب ماندن کریس در اولدترافورد حداقل تا ماه ژانویه و عدم حضور او در لیگ قهرمانان اروپا بعد از 20 فصل متوالی، قطعی شد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، آرسنال 15 امتیازی صدرنشین است، منچسترسیتی 13 امتیازی در رده دوم قرار دارد و پس از آن تاتنهام 11 امتیازی سوم است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تبعات قطع گاز روسیه به فوتبال اروپا هم رسید/ خاموشی بیشتر در استادیوم‌های سری A

ش سپتامبر 3 , 2022
ترکش‌های جنگ روسیه و اوکراین به فوتبال اروپا هم رسیده است و سری A به عنوان یکی از ۵ لیگ‌ برتر قاره سبز جزو اولین قربانیان این اتفاق بوده است. تحریم شدن روسیه از سوی اتحادیه اروپا به دلیل جنگ با اوکراین و واکنش متقابل روس‌ها با قطع گاز کشورهای […]