پایان دوران سرنا ویلیامز در تنیس با حذف از اپن آمریکا

سرنا ویلیامز در اخرین رقابت تنیس خود شکست خورد تا با اشک زمین تنیس را ترک کند.

به نقل از فاکس، سرنا ویلیامز نماد تنیس زنان جهان در دور سوم مسابقات آزاد آمریکا شکست خورد تا آخرین مسابقه او در حرفه تنیس با شکست همراه باشد.

آژلا تاملیانوویچ استرالیایی در یک نبرد هیجان انگیز در ورزشگاه آرتور توانست ویلیامز را ۲ بر یک شکست دهد. ویلیامز در راه خروج از زمین احساساتی شد. او در مصاحبه پس از بازی خود در زمین مسابقه در حالی که از پدر و مادرش و خواهرش ونوس تشکر می‌کرد، گریه کرد.

سرنا ویلیامز در مصاحبه بعد از آخرین دیدار تنیس خود گفت: خیلی ممنون، بچه‌ها (تماشاگران) امروز فوق‌العاده بودید. کاش کمی بهتر بازی می‌کردم. ممنون بابا، می‌دانم دارید نگاهم می‌کنید. متشکرم مادر. از همه کسانی که اینجا سال‌ها و دهه‌ها در کنار من بودند تشکر می‌کنم. خدای من، همه چیز از پدر و مادرم شروع شد و آن‌ها لیاقت همه چیز را دارند، بنابراین من واقعاً از آنها سپاسگزارم. این اشک‌های شادی هستند، اگر ونوس نبود نمی‌دانم چه می‌شد.

تاملیانوویچ نیز پس از بردش گفت: “من واقعا متاسفم، فقط به این دلیل که سرنا را به اندازه شما دوست دارم و کاری که او برای من انجام داده است و برای ورزش تنیس باورنکردنی است. هیچ وقت فکر نمی‌کردم  که من آخرین رقیب او در دنیای تنیس باشم و بتوانم او را شکست دهم. این یک لحظه سورئال برای من است.”

هم‌چنین در رویداد مهم دیگر ورونیکا کودرمتووا به راحتی موفق شد دالما گالفی از مجارستان را شکست دهد و به دور چهارم مسابقات تنیس اپن آمریکا راه پیدا کند. این تنیسور باید در دور بعدی با نفر پنجم جهان یعنی اونس جابر بازی کند.

ورونیکا کودرمتووا روسی که در رده هجدهم رده‌بندی جهانی قرار دارد، در دور سوم مسابقات آزاد آمریکا، دالما گالفی از مجارستان را در دو ست با نتیجه ۶ بر ۲ و ۶ بر صفر شکست داد.

این رقابت تنها ۴۸ دقیقه طول کشید تا کم‌ترین زمان مسابقه تنیس امسال در اپن آمریکا ثبت شود.

کودرمتووا ۲۵ ساله در دور بعدی کار سختی خواهد داشت و باید برابر جابر از تونس قرا گیرد که در یک سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است و خیلی‌ها او را مدعی قهرمانی در رقابت‌های امسال نیز می‌دانند. 

بامداد امروز شنبه هم‌چنین دانیل مدودوف روس توانست رقیب چینی خود را از پیش روی بردارد و نیک کریوس از استرالیا نیز از سد ولف آمریکایی گذشت. 

امشب در دیداری حساس دنیس شاپووالوف برابر آندره روبلف قرار خواهد گرفت.

 منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

یوفا PSG را ۱۰ میلیون یورو جریمه کرد

ش سپتامبر 3 , 2022
۸ باشگاه اروپایی به دلیل نقض فیرپلی مالی توسط یوفا مجازات شده‌اند که پاری سن ژرمن بیشترین جریمه را متحمل شد. به نقل از دیلی میل، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) پاری سن ژرمن فرانسه را به دلیل نقض قوانین فیرپلی مالی ۱۰ میلیون یورو جریمه کرد.   در مجموع هشت باشگاه به […]