لواندوفسکی رکورد رونالدو را تکرار کرد

مهاجم لهستانی بارسلونا با گلزنی در دیدار برابر سویا رکوردی را که کریستیانو رونالدو و فالکائو به ثبت رساندند تکرار کرد.

به نقل از اسپورت، بارسلونا در هفته چهارم رقابت های لالیگا مهمان سویا بود. آبی اناری‌ها در این بازی توانستند که با ۳ گل به پیروزی دست پیدا کند. رابرت لواندوفسکی در این بازی هم درخشید و گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند.

لواندوفسکی در ۴ بازی که در رقابت‌های لالیگا به میدان رفته است ۵ گل به ثمر رسانده است که این یک رکورد در تاریخ لالیگا است. در تاریخ رقابت‌های لالیگا تنها کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۹ و رادامل فالکائو در سال ۲۰۱۱ موفق شده بودند که در ۴ بازی ابتدایی لالیگا ۵ گل به ثمر رسانند که لواندوفسکی هم موفق به تکرار این رکورد شد.

به این ترتیب مهاجم بارسلونا سومین بازیکن در تاریخ رقابت های لالیگا به شمار می‌آید که در ۴ بازی ابتدایی خود در این رقابت‌ها موفق به زدن ۵ گل می‌شود.

بارسلونا با پیروزی که برابر سویا به دست آورد ۱۰ امتیازی شد تا بعد از رئال مادرید ۱۲ امتیازی در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

بلاتکلیفی تیم امید، تیم ملی را هم دچار مشکل کرد

ی سپتامبر 4 , 2022
به‌گفته مدیر تیم ملی فوتبال ایران به‌دلیل بلاتکلیفی تیم امید، برنامه شاگردان اسکوچیچ نیز تحت تأثیر قرار گرفته است. حمید استیلی، مدیر تیم ملی امروز (یکشنبه) اعلام کرد دیدار تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان با تیم امید که قرار بود در اردوی داخل کشور برگزار شود، در هاله‌ای از ابهام قرار […]