پیروزی قاطع PSG با درخشش مسی و ام باپه

پاری سن ژرمن در ادامه روند خوب خود در لیگ فرانسه این بار نانت را با 3 گل در هم کوبید.

در ادامه هفته ششم رقابت های لیگ فرانسه دو بازی برگزار شد.

در حساس ترین بازی پاری سن ژرمن مهمان نانت بود و توانست با 3 گل به پیروزی دست پیدا کند.

کیلیان ام باپه در دقیقه 18 روی پاس مسی گل نخست بازی را به ثمر رساند تا پاری سن ژرمن نیمه نخست را با یک گل پیروز به رختکن برود. در دقیقه 54 بازهم مسی پاس داد و ام باپه گلزنی کرد تا تیم پاریسی خیال خود را از پیروزی راحت کند اما این پایان کار نبود و در دقیقه 68 نونو مندز گل سوم پاری سن ژرمن را وارد دروازه حریف کرد.

نکته جالب این بازی نیمکت نشینی نیمار بود. این بازیکن برزیلی در دقیقه 63 به جای ام باپه وارد میدان شد. نیمکت نشینی نیمار در حالی رخ داد که او در بازی های قبلی بهترین عملکرد را داشت و آقای گل فصل جاری هم بود.

در یکی دیگر از بازی های حساس مارسی با دو گل اوسر را شکست داد.

در جدول رده بندی پاری سن ژرمن با 16 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. مارسی با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم جای دارد. لیون و لانس هم 13 امتیازی هستند البته این دو تیم 5 بازی انجام داده اند  و در صورت پیروزی در بازی بعدی 16 امتیازی خواهند شد و این نشان می دهد که در فصل جاری لیگ فرانسه رقابت بسیار بالا است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تغییر ساعت بازی‌های پرسپولیس، استقلال و دربی اصفهان

ی سپتامبر 4 , 2022
ساعت سه مسابقه از هفته پنجم لیگ برتر فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ تغییر کرد. مسابقه دو تیم هوادار تهران و پرسپولیس روز دوشنبه ۱۴ شهریور به جای ساعت ۱۹:۳۰ در ساعت ۱۹ در ورزشگاه پاس قوامین آغاز می شود. همچنین مسابقه دو تیم ذوب آهن و سپاهان اصفهان  روز دوشنبه به جای […]