بازگشت شاگران پژمان درستکار به تمرینات بعد از اردوی تفریحی ۲۴ ساعته

با تصمیم کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد، اردوی تفریحی ۲۴ ساعته خارج از تهران برای شاگردان پژمان درستکار در نظر گرفته شد.

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان که سال گذشته در اسلو بعد از دو تیم روسیه و آمریکا در جایگاه سوم جهان قرار گرفت، از روز 24 شهریور ماه رقابت‌هایش را در صربستان برای رسیدن به عنوان قهرمانی جهان آغاز خواهد کرد.

به همین منظور این تیم روز بیستم شهریور ماه تهران را به مقصد بلگراد ترک خواهد کرد. اردوی آخر آزادکاران نیز که به پیپرینگ اختصاص دارد و تمرینات سبک‌ و تک جلسه‌ای شده، از ششم شهریور در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده و منتهی به اعزام خواهد شد.

در همین راستا عصر روز شنبه (12 شهریور) بعد از آخرین روز از تمرینات دو جلسه‌ای، شاگردان پژمان درستکار راهی اردوی تفریحی 24 ساعته خارج از تهران شدند تا دور از محیط اردو و تمرینات، از نظر روحی -روانی تجدید قوا کنند.

این تیم شب گذشته به کمپ تیم‌های ملی بازگشت و تمرینات سبک تا روز اعزام ادامه خواهد داشت. فرنگی‌کاران که در برنامه‌شان اردوی خارج از شهر نبود، شب گذشته به سینما رفتند.

علیرضا سرلک در 57 کیلوگرم، رضا اطری در 61 کیلوگرم، رحمان عموزاد در 65 کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در 70 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، محمد نخودی در 79 کیلوگرم، حسن یزدانی در 86 کیلوگرم، کامران قاسم‌پور در 92 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم ملی‌پوشان اعزامی به بلگراد را تشکیل می‌دهند.
تیم آزاد سال گذشته با حسن یزدانی، کامران قاسم‌پور و امیرحسین زارع به سه مدال طلا، با علیرضا سرلک، امیرمحمد یزدانی و محمد نخودی به مدال نقره و با مجتبی گلیج به مدال برنز جهان رسید.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کاهش قیمت بلیت دربی اصفهان

د سپتامبر 5 , 2022
قیمت دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان کاهش یافت. قیمت بلیت دیدار امروز (دوشنبه – چهاردهم شهریور) بین تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر که در ورزشگاه فولادشهر برگزار خواهد شد با 500 هزار ریال تخفیف به مبلغ یک میلیون ریال تعیین شد. تیم‌های ذوب‌آهن و […]