رزنده: ایران تیم کاملی است اما به تجربه نیاز دارد/ برزیل-ایران، سخت‌ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی است

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل گفت: ایرانی‌ها تاکنون بهترین بازیِ خود را به نمایش نگذاشته‌اند و آماده هستند که در این مرحله بهترین نمایش خود را داشته باشند.

برونو رزنده پیش از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و برزیل در مرحله حذفی رقابت‌های قهرمانی جهان 2022 اظهار داشت: بدون شک مسابقه خیلی سختی خواهد بود. خیلی از دیدارهای ایران در لیگ ملت‌ها را دیدیم و توجه زیادی به آن‌ها داشتیم. می‌دانیم که آن‌ها نه تنها بازیکنان سطح بالایی دارند، بلکه سیستم خوبی هم دارند.

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل با بیان اینکه بازی با ایران می‌تواند بسیار سخت باشد، گفت: قطعاً این مسابقه سخت‌ترین بازی مرحله یک هشتم نهایی است. ما آماده می‌شویم که بهترین والیبال‌مان را ارائه کنیم برای اینکه به مرحله یک چهارم نهایی برسیم.

پاسور تیم ملی والیبال برزیل گفت: بازی ایران با هلند و آرژانتین را دیده‌ایم. من فکر می‌کنم آن‌ها خوب بازی کردند. مهم نیست که چه اتفاقاتی افتاده است. ما می‌دانیم که ایران والیبال سطح بالایی بازی می‌کند. ما خودمان را برای بهترین تیم ایران آماده می‌کنیم. آن‌ها تیم خوبی هستند که بازیکنان ذخیره خوبی دارند و در مجموع باید گفت که تیم کاملی هستند. به نظر من ایرانی‌ها تاکنون بهترین بازیِ خود را به نمایش نگذاشته‌اند و آماده هستند که در این مرحله بهترین نمایش خود را داشته باشند.

رزنده در مورد میزان شناختش از بازیکنان ایران، عنوان کرد: فکر می‌کنم ایران تیم کاملی است، اما قطعاً به تجربه زیادی نیاز دارند. از نظر تجربه و تکنیک عبادی‌پور شرایط بهتری نسبت به سایر بازیکنان دارد. او همچنین می‌تواند این تیم را به سمت یک بازی خوب هدایت کند. او کاپیتانی است که تجربه دارد و بازیکن اصلی تیمش محسوب می‌شود، اما در مجموع ایران تیم کاملی است.

وی افزود: اسماعیل نژاد و کاظمی در تیم ایران حضور دارند که دو پشت خط زن قدرتمند هستند. ایران پاسور خیلی خوب و سه مدافع وسط خوب دارد. شریفی و اسفندیار هم اسپکرهای خوبی در تیم ایران هستند. در مجموع تیم خوبی هستند. ما باید ضمن احترام به این تیم، بهترین والیبال خودمان را به نمایش بگذاریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال برزیل درمورد پیش‌بینی‌اش از نتیجه دیدار ایران و برزیل، خاطرنشان کرد: این پیش‌بینی من است که امیدوارم برزیل برنده شود. مهم نیست که چه نتیجه‌ای رقم بخورد، بلکه مهم این است که ما برنده شویم. حالا باید ببینیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

رزنده درپاسخ به این سوال که چه تیمی قهرمان مسابقات امسال خواهد شد، گفت: امیدوارم برزیل قهرمان شود؛ این رویای ما است. هدف ما این است که برای ششمین دوره متوالی به فینال برسیم، چون پیش از این 5 دوره متوالی فینالیست شده‌ایم اما سطح مسابقات جهانی را می‌دانیم و اطلاع داریم که چه تیم‌های قدرتمندی در این دوره حضور دارند. 5-6 تیم می‌توانند راهی فینال شوند. سخت است که بگوییم چه تیمی فینالیست می‌شود اما امیدوارم که برزیل راهی فینال شود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سه‌شنبه سرنوشت‌ساز برای تیم ملی ایران/ اسکوچیچ پاییز قطر را می‌بیند یا کی‌روش برمی‌گردد؟

د سپتامبر 5 , 2022
در حالی که تیم ملی فوتبال ایران ۳۰ آبان باید اولین مسابقه خود را در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر قطر برگزار کند، اما هنوز تکلیف سرمربی تیم مشخص نیست. فوتبال ایران روزهای پرابهامی را پشت سر می‌گذارد و بلاتکلیفی حرف اول را می‌زند. اگر چه تکلیف فدراسیون فوتبال هفته گذشته […]