دی ماریا با این شرایط جام جهانی را از دست می‌دهد

بازیکن آرژانتینی یوونتوس برای بار دوم در این فصل مصدوم شد تا نگرانی‌ها در اردوی تیم ملی کشورش و یوونتوس افزایش یابد.

به نقل از توتو اسپورت، آنخل دی ماریا بار دیگر در این فصل مصدوم شد. هنوز زمان زیادی از شروع فصل جدید سپری نشده است که دی ماریا دو بار به صورت جدی مصدوم شده است. وینگر آرژانتینی در نیمه دوم در بازی با فیورنتینا مصدوم شد و دی شیلیو جایگزین او شد و حالا نگرانی در یوونتوس پس از دو مصدومیت متوالی افزایش یافت.

طبق اطلاعات توتو اسپورت، او ممکن است بازی‌های لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

حضور شماره ۲۲ جدید یوونتوس برای بازی مقابل باشگاه سابقش PSG در پارک دو پرنس در هاله‌ای از ابهام است. جام جهانی قطر نیز ممکن است با این شرایط برای او در خطر باشد.

اگر دی ماریا بازی‌های زیادی را به خاطر مصدومیت در یوونتوس از دست بدهد، لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین می‌تواند بازیکن دیگری با ویژگی‌های مشابه را برای جام جهانی قطر انتخاب کند.

تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های ملی فوتبال مکزیک، لهستان و عربستان هم‌گروه شده است و امیدوار به صعود به عنوان تیم اول گروه است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کروس: پیوستن به رئال مادرید بهترین تصمیمم بود/ پرس لحظه‌ای هم به فروش من فکر نکرده است

د سپتامبر 5 , 2022
هافبک آلمانی رئال مادرید تاکید کرد که رابطه‌ای بسیار صمیمی با فلورنتینو پرس دارد. او جدایی‌ از بایرن و پیوستن به رئال را بهترین تصمیم دوران فوتبالی‌اش دانست. به نقل از مارکا، تونی کروس بعد از قهرمانی با ژرمن ها در جام جهانی ۲۰۱۴ بایرن مونیخ را ترک کرد تا […]