کروس: پیوستن به رئال مادرید بهترین تصمیمم بود/ پرس لحظه‌ای هم به فروش من فکر نکرده است

هافبک آلمانی رئال مادرید تاکید کرد که رابطه‌ای بسیار صمیمی با فلورنتینو پرس دارد. او جدایی‌ از بایرن و پیوستن به رئال را بهترین تصمیم دوران فوتبالی‌اش دانست.

به نقل از مارکا، تونی کروس بعد از قهرمانی با ژرمن ها در جام جهانی ۲۰۱۴ بایرن مونیخ را ترک کرد تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کند. کروس در این مدت حضورش در رئال همواره از بازیکنان کلیدی و تأثیرگذار تیمش بوده است.

هافبک آلمانی رئال مادرید تاکید کرد که رابطه ای بسیار صمیمی با فلورنتینو پرس دارد. او جدایی‌ از بایرن و پیوستن به رئال را بهترین تصمیم دوران فوتبالی‌اش دانست.

کروس گفت: پیوستن به رئال مادرید بهترین تصمیمی بود که گرفتم. از این بهتر نمی توانستم تصمیم بگیرم. من در ۲۴ سالگی و زمانی که تنها یک فرزند داشتم راهی رئال شدم. من زبان اسپانیایی هم بلد نبودم و شرایط اصلا آسان نبود چرا که راهی بزرگترین باشگاه در جهان شده بودم.

او ادامه داد: یک بازیکن وقتی در بزرگترین باشگاه جهان بازی می کند باید تمرکز بالایی داشته باشد و همه چیز را با برنامه انجام دهد. من شروع خوبی در رئال داشتم و در ۱۰ روز نخست حضورم احساس می کردم که ۱۰ سال است که برای تیم بازی می کنم و این به خاطر شرایطی بود که باشگاه برای من به وجود آورد.

کروس درباره رابطه اش با فلورنتینو پرس رییس باشگاه رئال مادرید گفت: پرس مرد خوش قلبی است و از همان روز نخست به من گفت که از حضورم خوشحال است. من رابطه بسیار نزدیکی با آقای رئیس دارم. من ۸ سال است که در رئال مادرید بازی می کنم و اطمینان دارم که فلورنتینو پرس یک لحظه هم به فروش من فکر نکرده است. من با ۲۵ میلیون یورو راهی رئال شدم و باشگاه با فروش من می توانست درآمد زایی زیادی داشته باشد اما آنها از من راضی هستند و من هم از کشور در رئال بسیار خوشحال هستم و هرگز تیم را ترک نخواهم کرد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

افشاریان: الزامی برای قضاوت بانوان در مسابقات آقایان وجود ندارد

د سپتامبر 5 , 2022
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال قضاوت داوران خانم در مسابقات فوتبال آقایان را یکی از ایده‌های فیفا دانست و آن را غیرالزامی خواند. در روزهای گذشته نقل‌قولی از خداداد افشاریان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته داوران منتشر شد که وی گفته بود فیفا از فدراسیون فوتبال درخواست […]