پنالتی هوادار و گل پرسپولیس درست بود؟/ اشتباه در اخراج نکردن یک بازیکن

کارشناس داوری فوتبال ایران قضاوت داور دیدار هوادار و پرسپولیس را ارزیابی کرد.

حسین عسگری در گفت‌وگویی، درباره قضاوت بیژن حیدری و همکارانش در دیدار هوادار و پرسپولیس اظهار داشت: در ابتدای بازی مهاجم هوادار روی دروازه‌بان پرسپولیس خطا و داور به درستی بازی را متوقف کرد. گل اول پرسپولیس نیز در شرایط سالمی به ثمر رسید. هرچند دوربین روی خط نداریم ولی مشخص بود که توپ از خط به صورت کامل رد نشده بود. تمام توپ باید از تمام خط رد شود و محیط توپ هیچ تماسی با خط نداشته باشد تا بتوان گفت اوت شده است. در این صحنه تمام توپ از تمام خط عبور نکرده بود.

وی افزود: در اواخر نیمه دوم داور به نفع هوادار پنالتی گرفت که درست نبود. در این صحنه توپ بیرون از محوطه جریمه به دست بازیکن پرسپولیس برخورد کرد.

این کارشناس داوری عنوان کرد: در دقیقه 68 سروش رفیعی مرتکب خطایی شد و باید به صورت مستقیم اخراج می‌شد. داور به او کارت زرد نشان داد ولی شدت خطا به حدی بود که باید مستقیماً اخراج می‌شد.

عسگری درباره اخراج مدافع هوادار در پایان بازی عنوان کرد: این صحنه ساده‌ای بود و داور به درستی تشخیص داد. بازیکن پرسپولیس در این صحنه در موقعیت تک به تک بود و داور به درستی بازیکن خاطی را اخراج کرد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

لیگ برتر فوتبال| نساجی بالاخره طعم پیروزی را چشید

د سپتامبر 5 , 2022
نساجی مازندران به اولین پیروزی خود در فصل جدید لیگ برتر دست یافت. نساجی مازندران عصر امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف مس کرمان رفت و با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید. امیرمهدی جانملکی در دقیقه 71 و […]