کنعانی‌زادگان مصدوم شد/ حضور محمدی در تمرینات السیلیه

مدافع تیم ملی ایران در فاصله کمتر از سه ماه تا جام جهانی قطر دچار مصدومیت شد.

تیم الاهلی فردا (چهارشنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ ستارگان قطر به مصاف الوکره می‌رود که شجاع خلیل‌زاده را به دلیل اخراج در دیدار با الغرافه در اختیار نخواهد داشت.

روزنامه «العرب» قطر همچنین گزارش داد الاهلی ممکن است دیگر بازیکن ایرانی خود را نیز در اختیار نداشته باشد. محمدحسین کنعانی‌زادگان در دیدار با الغرافه مشخص نیست و مدافع تیم ملی کشورمان کارهای درمانی خود را دنبال می‌کند. وضعیت این بازیکن تا فردا مشخص خواهد شد.

همچنین سایت «الکوره» به نقل از منابع ویژه خود نوشت که مهرداد محمدی در تمرینات تیم السیلیه شرکت می‌کند و پیوستن او به این تیم قطعی شده است.

باشگاه العربی پیش‌تر با جذب رافینیا آلکانتارا از پاری‌سن‌ژرمن، او را جایگزین محمدی کرده بود. این بازیکن ایرانی در دو بازی از پنج دیدار گذشته العربی در لیگ ستارگان قطر به میدان رفت و توانست دروازه الریان را باز کند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دمبله: جرارد، اینیستا و مسی الگوهایم بودند/ رابطه‌ام با ژاوی خاص است

س سپتامبر 6 , 2022
بال فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا درباره مسائل مختلفی از جمله وضعیتش در بارسلونا، الگوهایش و انتقاداتی که به او می‌شود، صحبت کرد. عثمان دمبله که از زمان روی کار آمدن ژاوی هرناندس به روزهای اوج خود بازگشته و در نهایت هم در این تابستان قراردادش را به مدت دو سال […]