رد شدن شکایت فولاد از پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد شکایت باشگاه فولاد خوزستان از پرسپولیس به دلیل استفاده غیرمجاز از یک بازیکن رد شده است.

کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های مختلف صادر کرد که به شرح زیر است:

* دیدار تیم‌های فولاد هرمزگان و ملوان بندر انزلی از سری رقابت‌های لیگ فوتبال ساحلی که روز 20 مرداد ماه برگزار شد به دلیل عدم ادامه بازی توسط تیم ملوان بندر انزلی، نیمه‌تمام ماند. تیم ملوان بندر انزلی مسئول در نیمه تمام ماندن بازی در حالی که نتیجه 8 بر2 به سود تیم مقابل تا دقیقه 30 در جریان بود، شناخته شد. این تیم به همین خاطر 3 بر صفر بازنده اعلام شده و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث نتیجه قابل تجدیدنظر است.

همچنین فرزاد بلوک‌باشی سرمربی تیم ملوان بندرانزلی به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) و رفتار غیرورزشی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* دیدار تیم‌های چوکا تالش و شهر خودرو که قرار بود روز 5 شهریور ماه برگزار شود به دلیل عدم حضور تیم شهر خودرو انجام نشد. تیم شهر خودرو به همین خاطر 3 بر صفر بازنده شد و باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث نتیجه قابل تجدیدنظر است.

* کمیته انضباطی درباره شکایت باشگاه فولاد خوزستان علیه باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر استفاده از بازیکن غیرمجاز به نام سینا اسدبیگی در مسابقه روز 28 مرداد ماه سال 1401 از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اعلام کرد با توجه به اینکه شاکی علیرغم ابلاغ اخطار رفع نقص نسبت به پرداخت هزینه دادرسی در مهلت مقرر اقدام قانونی به عمل نیاورده است، مستند به بند پنج از ماده 27 مقررات انضباطی، قرار رد دعوی صادر می‌شود. قرار صادره ظرف مهلت هفت روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف است.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کی‌روش تا آخر هفته به تهران می‌آید

س سپتامبر 6 , 2022
شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال با کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی فوتبال در جام جهانی به توافق اولیه رسید و سرمربی پرتغالی با حقوق ماهانه تا جام جهانی در یک قدمی بازگشت به نیمکت ایران قرار دارد. همان طور که پیش بینی می‌شد با حضور مهدی تاج در فدراسیون فوتبال، […]