واکنش رئال مادرید به جذب هافبک دینامو مسکو

باشگاه رئال مادرید به اخبار رسانه‌های ورزشی اسپانیا مبنی بر برنامه‌ریزی برای جذب هافبک ۱۹ ساله دینامو مسکو واکنش نشان داد.

ژوآن کامیلو آندراده، رئیس سرویس رسانه‌ای رئال مادرید به اخبار منتشر شده مبنی بر علاقةمندی این باشگاه برای جذب آرسن زاخاریان، هافبک دینامو مسکو و تیم ملی فوتبال روسیه واکنش نشان داد.

آندراده به سایت اسپورت 24 روسیه گفت: آیا باشگاه رئال مادرید تمایل به جذب زاخاریان دارد؟ متأسفم. هرگز اطلاعاتی از این دست را ارائه نمی‌دهیم.

رسانه‌های ورزشی اسپانیا و روسیه امروز اعلام کردند دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا آماده رقابت با چلسی انگلیس برای جذب آرسن زاخاریان در نقل‌وانتقال‌های ژانویه 2023 می‌شوند.

باشگاه چلسی تصمیم داشت تا با پرداخت 19 میلیون یورو آرسن زاخاریان را از دینامو مسکو در نقل‌وانتقال‌های تابستانی بخرد. باشگاه لندنی به دلیل تحریم‌های صورت گرفته علیه روسیه پس از جنگ در اوکراین نتوانست مسائل مالی انتقال زاخاریان را تا آخرین روز پنجره نقل‌وانتقال‌های تابستانی حل کند، البته رسانه‌های ورزشی روسی گزارش دادند که چلسی مصمم است تا انتقال آرسن زاخاریان را در فصل زمستان نهایی کند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

پایان اختلاف صداوسیما و باشگاه استقلال با تذکر یک مقام دولتی

س سپتامبر 6 , 2022
اختلاف صداوسیما و باشگاه استقلال که مدتی است به وجود آمده با تذکر یک مقام دولتی برطرف شد. در پی بروز اختلاف بین صداوسیما و باشگاه استقلال در نحوه پخش مسابقات این تیم و همچنین تعامل باشگاه استقلال با رسانه ملی، شنیده‌ها حکایت از این دارد که یک مقام بلند […]