مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال برگزار شد

مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال مردان ایران برگزار شد.

مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال مردان ایران با حضور نمایندگان باشگاه‌های زاگرس اسلام‌آباد غرب، پرواز هوانیروز اصفهان، گیتی‌پسند اصفهان، زغال سنگ طبس، صنعت مس کرمان، فولاد سپاهان اصفهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ستارگان نوین برازجان، فولاد سپاهان نوین، پیکان سبزوار، نفت و گاز گچساران و همچنین مسئولان کمیته‌های مسابقات و داوران فدراسیون برگزار شد.

براساس تصمیم‌گیری کمیته مسابقات سی‌وپنجمین دوره لیگ برتر هندبال مردان ایران از روز دهم مهر ماه آغاز خواهد شد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر هندبال مردان ایران ضمن خیرمقدم به نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر اظهار کرد: یکی از مهمترین ارکان توسعه رشته هندبال باشگاه‌ها هستند و بی‌تردید لیگ برتر به عنوان پیشانی مسابقات کشور دارای اهمیت بسیار زیادی برای فدراسیون است.

رئیس فدراسیون هندبال افزود: امیدواریم در دوره پیش روی لیگ برتر شاهد برگزاری مسابقات باکیفیت هرچه بیشتر باشیم و با توجه به روند رو به رشد هندبال قطعاً این اتفاق رخ خواهد داد. در سال‌های اخیر مسابقات لیگ پویا و با کیفیت برگزار شد و همین امر هم سبب پیشرفت هرچه بیشتر هندبال شد.

پاکدل خاطرنشان کرد: خوشبختانه در مدت زمان اخیر شاهد پخش زنده پرتعداد مسابقات لیگ برتر از تلویزیون بودیم که اتفاق ارزشمندی برای هندبال کشور بود. با توجه به در پیش بودن مسابقات قهرمانی جهان امیدوارم تیم‌ها حداکثر همکاری را با فدراسیون و تیم ملی داشته باشند تا بتوانیم بهترین تدارک را برای حضور در این رویداد مهم داشته باشیم.

رئیس فدراسیون هندبال همچنین در پایان خطاب به نمایندگان باشگاه‌ها اظهار کرد: همه باشگاه‌ها باید تلاش کنند تا اعتراضات روی نیمکت‌ها از میان برود و به تصمیمات داوری احترام گذاشته شود و اگر هم اعتراضی وجود دارد از طریق مراجع قانونی صورت پذیرد.

برنامه مسابقات لیگ برتر به‌زودی از سوی کمیته مسابقات اعلام اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اطلاعیه فدراسیون فوتبال در واکنش به انتشار اتهامات تاج

س سپتامبر 6 , 2022
فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای را در خصوص اتهامات منتشر شده علیه مهدی تاج صادر کرد. فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد: «یک هفته از تغییرات در فدراسیون فوتبال می‌گذرد و با وجود تلاش تیم جدید بر سکوت و تمرکز بر امور جاری، در این چند روز انتشار مطالب خلاف […]