والیبال قهرمانی مردان| عطایی به وعده‌اش عمل نکرد/ ایران باز هم سیزدهم شد

در پایان مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان جهان رده‌بندی تیم‌های نهم تا شانزدهم مشخص شد.

مرحله یک هشتم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 2022 که از روز شنبه 12 شهریور در دو کشور لهستان و اسلوونی آغاز شده بود، بامداد امروز (چهارشنبه 16 شهریور) به پایان رسید.

در آخرین مسابقه این مرحله دو تیم ایران و برزیل به مصاف یکدیگر رفتند و ملی‌پوشان کشورمان 3 بر صفر مقابل پرافتخارترین تیم والیبال دنیا مغلوب شدند.

تیم ملی والیبال ایران در پایان کار خود در جایگاه سیزدهم جدول رده‌بندی نهایی این رقابت‌ها قرار گرفت. این در حالیست که در دوره قبل نیز تیم ایران به عنوان سیزدهم دست یافته بود.

فدراسیون جهانی والیبال پس از پایان این مرحله رتبه‌بندی تیم‌های نهم تا شانزدهم را اعلام کرد. پس از پایان مرحله مقدماتی نیز رتبه‌بندی تیم‌های هفدهم تا بیست‌وچهارم مشخص شده بود.

رتبه‌بندی تیم‌های نهم تا بیست‌وچهارم قهرمانی مردان جهان 2022 به شرح زیر است:

9- صربستان
10- هلند
11- ترکیه
12- ژاپن
13- ایران
14- کوبا
15- آلمان
16- تونس
17- کانادا
18- مکزیک
19- مصر
20- بلغارستان
21- قطر
22- پورتوریکو
23- کامرون
24- چین

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیش از این وعده داده بود، تیمش در مسابقات سال 2022، جایگاهی بهتر از سال 2018 کسب کند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اسکوچیچ ناراحت شد و کادرفنی را تعطیل کرد!

چ سپتامبر 7 , 2022
سرمربی کروات تیم ملی ایران در پی انتشار اخباری درباره تمایل فدراسیون فوتبال به روی کار آمدن کارلوس کی‌روش، امور مربوط به تیم ملی ایران را رها کرد.  دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی فوتبال ایران بعد از اتفاقات اخیر مبنی بر احتمال تغییر سرمربی تیم ملی ایران، دستور تعطیلی کادرفنی […]