اسکوچیچ از برکناری خود مطلع شد!

سرمربی کروات تیم ملی در جلسه با نایب رییس اول فدراسیون فوتبال از تصمیم برای بازگرداندن کی‌روش و پایان ماموریت خود در تیم ملی مطلع شد.

بعد از جلسه روز گذشته هیات رییسه فدراسیون فوتبال و ماموریت آن‌ها به مهدی تاج برای مذاکره با کارلوس کی‌روش و بازگرداندن این مربی پرتغالی به راس نیمکت تیم ملی ایران، دراگان اسکوچیچ در جلسه با مهدی محمدنبی به طور رسمی در جریان تصمیم فدراسیون فوتبال قرار گرفت.

اسکوچیچ بعد از این که از طریق نزدیکان فدراسیون و مصاحبه مهدی تاج در برنامه رادیویی در جریان اتفاقات مربوط پیرامون نیمکت تیم ملی قرار گرفت، کادرفنی را که مشغول آنالیز بازی‌های لیگ برتر بودند، تعطیل کرد و خودش برای پیگیری موضوع در جلسه‌ای با محمدنبی، نایب رییس اول این فدراسیون حاضر شد.

نبی در این جلسه تصمیم هیات رییسه برای تغییر و تحولات روی نیمکت تیم ملی را به این مربی ابلاغ کرد که او به‌زودی جای خود را به مربی دیگری خواهد داد. تصمیم فدراسیون برای مذاکره با سرمربی جدید بدون اطلاع قبلی به اسکوچیچ موجب ناراحتی و دلخوری دراگان اسکوچیچ شد و او فرصتی هم برای خداحافظی با شاگردان خود در تیم ملی نخواهد داشت. فدراسیون به اسکوچیچ اعلام کرد که تمام حق و حقوق قانونی این مربی را هم مطابق قرارداد پرداخت خواهند کرد.

فدراسیون فوتبال در حال رایزنی با کارلوس کی‌روش برای حضور این مربی تا روزهای آینده در تهران و هدایت تیم ملی در پنجره بازی‌های ملی و در دو دیدار دوستانه با اروگوئه و سنگال است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

توخل از سرمربیگری چلسی اخراج شد

چ سپتامبر 7 , 2022
باشگاه چلسی به همکاری‌ با سرمربی آلمانی خود پایان داد. باشگاه چلسی امروز (چهارشنبه) به طور رسمی توماس توخل را درست یک روز پس از شکست یک بر صفر آبی‌پوشان لندنی مقابل دینامو زاگرب در دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد. این […]