والیبال قهرمانی جهان| صعود برزیل و لهستان و حذف آمریکا و آرژانتین

تیم‌های ملی والیبال برزیل و لهستان با شکست آرژانتین و آمریکا به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ راه یافتند.

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان با برگزاری دو دیدار در سالن آرنا گلیویس شهر گلیویتسه لهستان به پایان رسید.

در نخستین مسابقه، برزیل و آرژانتین به مصاف یکدیگر رفتند که برزیل 3 بر یک حریف خود را شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

در آخرین مسابقه این مرحله، تیم‌های مدعی لهستان و آمریکا با هم روبه‌رو شدند که لهستانی‌ها 3 بر 2 به پیروزی رسیدند و به مرحله نیمه‌نهایی و جمع چهار تیم برتر مسابقات صعود کردند. از این دیدار 13 هزار تماشاگر، دیدن کردند.

بدین ترتیب تیم‌های ایتالیا، اسلوونی، برزیل و لهستان به عنوان چهار تیم برتر جام بیستم به مرحله نیمه‌نهایی راه‌ یافتند تا مسابقات خود را در مرحله نیمه‌نهایی و نهایی در کشور لهستان پیگیری کنند.

در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها که روز شنبه 19 شهریور در سالن اسپودک آرنا شهر کاتوویتسه برگزار می‌شود، ایتالیا به مصاف اسلوونی می‌رود و برزیل با لهستان مصاف خواهد داد تا تیم‌های فاتح، فینالیست این دوره از مسابقات شوند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فروش بلیت دیدار تراکتور - صنعت نفت به قیمت ۵ هزار تومان

ش سپتامبر 10 , 2022
سرپرست باشگاه تراکتور تبریز از فروش بلیت دیدار شاگردان بردیف مقابل صنعت نفت آبادان به قیمت پنج هزار تومان خبر داد.  ایوب بهتاج در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، درباره بلیت دیدار تیم‌های تراکتور تبریز و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با موافقت زنوزی مالک باشگاه در نظر داشتیم […]