دفاع کنسیسائو از طارمی پس از اخراج به خاطر تمارض

سرمربی تیم فوتبال پورتو از مهاجم ایرانی تیمش که به خاطر تمارض در بازی مقابل اتلتیکومادرید مورد انتقاد قرار گرفته، دفاع کرد.

سرجیو کنسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل چاوز در لیگ برتر پرتغال، به انتقاداتی که از مهدی طارمی به دلیل شیرجه زده در بازی چهارشنبه شب مقابل اتلتیکومادرید و متعاقب آن دریافت کارت قرمز در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا صورت گرفت، پاسخ داد و از بازیکن ایرانی‌اش دفاع کرد.

کنسیسائو گفت: مثل همیشه من در انتهای بازی با طارمی صحبت کردم. نه فقط با او بلکه با تمام بازیکنانم. با طارمی درباره آمارها و شاخص‌های فیزیکی‌اش صحبت کردم چون او جزو سه بازیکن برتر تیم در ارائه بازی منسجم است و طبق آمار یوفا هم او بازیکنی بوده که بالاترین آمار تصاحب توپ در یک سوم دفاعی حریف را دارد. او علاوه بر اینکه یک گلزن است، کلی پاس گل می‌دهد. خیلی‌ها به این مسائل توجه نمی‌کنند اما من درباره‌اش با بازیکنانم صحبت می‌کنم.

کنسیسائو درباره اتفاق منجر به اخراج شدن طارمی هم گفت: شاید هدف او واقعاً این بود با انداختن خودش برخوردی با بازیکن حریف داشته باشت. من پیامی که او در شبکه‌‌های اجتماعی گذاشته را ندیده‌ام. ما باید به انتقادات گوش کنیم، هم منفی هم مثبت، البته در این مورد یک هجمه کلی شکل گرفته است و من هم نمی‌خواهم خیلی درباره جزئیاتش صحبت کنم، چون مفسران دوباره علیه من موضع می‌گیرند. برخلاف کشورهای دیگر که در آنها درباره شجاعت سرمربیان و کیفیت بازیکنان و کلاً فوتبال صحبت می‌شود، اینجا مدام درباره حواشی صحبت می‌شود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استقلال با پیروزی آشتی کرد/ نساجی حرفی برای گفتن نداشت

ش سپتامبر 10 , 2022
استقلال پس از اینکه چهار امتیاز ظرف دو هفته گذشته لیگ برتر از دست داد، نساجی را در خانه خود شکست داد. تیم استقلال از ساعت 17:30 امروز (شنبه) در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه آزادی به مصاف نساجی مازندران رفت و با نتیجه 3 بر یک […]