اولین واکنش توخل به اخراجش از چلسی

سرمربی سابق چلسی برای اولین بار پس از اخراج غیرمنتظره‌اش از این تیم درباره این اتفاق اظهارنظر کرد.

توماس توخل سرمربی پیشین تیم فوتبال چلسی که هفته گذشته در پی باخت این تیم برابر دیناموزاگرب در هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اخراج شد، درباره این اتفاق بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن نوشت: «این یکی از دشوارترین بیانیه‌ای‌هایی است که تا به حال مجبور به نوشتنش شده‌ام و امیدوارم که تا سالیان سال دیگر مجبور نباشم چیزی شبیه‌اش بنویسم. از اینکه دوران کاری‌ام در چلسی به پایان رسید به شدت ناراحتم. چلسی تیمی بود که در آن حس می‌‌کردم در خانه‌ام هستم، چه از نظر حرفه‌ای و چه از نظر شخصی. می‌‌خواهم از همه دست‌اندرکاران این باشگاه، بازیکنان و هوادارانی که باعث شدند من از بدو ورودم به این تیم احساس خواسته شدن داشته باشم، تشکر کنم.

غرور و لذتی که من در کمک کردن به این تیم برای فتح لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی باشگاه‌ها تجربه کردم، تا ابد در خاطرم خواهد ماند. باعث افتخار من است که بخشی از تاریخ این باشگاه بودم و خاطراتی که از 19 ماه حضورم در این تیم داشتم تا همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب من خواهد داشت».

چلسی با اخراج توخل، به جای او گراهام پاتر سرمربی تیم برایتون را با پرداخت غرامتی 20 میلیون پوندی بابت فسخ قراردادش با این باشگاه روی کار آورد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| کشتی فرنگی ایران روی سکو می‌رود؟

د سپتامبر 12 , 2022
عملکرد غیرقابل انتظار فرنگی‌کاران در صربستان و عنوان دوازدهمی در پایان شب دوم باعث شده این سوال ایجاد شود که آیا این تیم که به امید قهرمانی به بلگراد رفته بود، اصلا روی سکو خواهد رفت؟ تا امروز آن چیزی که در مسابقات جهانی 2022 بلگراد برای کشتی فرنگی ایران […]