یوروبسکت ۲۰۲۲| صعود آلمان و اسپانیا به نیمه‌نهایی/ یاران یانیس حذف شدند

تیم‌های ملی بسکتبال آلمان و اسپانیا به پیروزی مقابل یونان و فنلاند به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا راه پیدا کردند.

تیم‌های ملی بسکتبال اسپانیا و آلمان با پیروزی در روز نخست از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا، یوروبسکت 2022 به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات راه پیدا کردند.

در بازی نخست که در برلین برگزار شد، تیم ملی اسپانیا 100 بر 90 از سد فنلاند گذشت. فنلاند در کوارتر نخست 30 بر 19 برنده شد اما 3 کوارتر بعدی را 22 بر 24، 30 بر 15 و 27 بر 23 واگذار کرد.

تیم ملی آلمان نیز با حساب 107 بر 96 بر یاران یانیس آنتتوکمپو در تیم ملی یونان غلبه کرد و راهی یک چهارم نهایی شد. دنیس شرودر 27 امتیاز و 8 پاس گل برای آلمان و یانیس آنتتوکمپو 31 امتیاز، 7 ریباند و 8 پاس گل برای یونان کسب کردند.

در روز دوم مرحله یک چهارم نهایی، امروز چهارشنبه 23 شهریور، فرانسه با ایتالیا روبرو می‌شود و اسلوونی به مصاف لهستان می‌رود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| پایان کابوس بلگراد با چهارمی ایران

چ سپتامبر 14 , 2022
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۲ جهان که در غیاب روسیه و بلاروس در بلگراد برگزار شد، بدون طلا و بدون سکو برای شاگردان محمد بنا تمام شد. تیم ملی کشتی فرنگی ایران که در غیاب تیم روسیه‌ محروم، مدعی عنوان قهرمانی جهان مسابقات جهانی 2022 محسوب می‌شد، نه تنها عنوان […]