گزارش تمرین تیم ملی| مصدومیت بیرانوند و فوتبال درون تیمی برای انتخاب فهرست نهایی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای انتخاب بازیکنان حاضر در اردوی این تیم جهت حضور در اردوی اتریش امروز فوتبالی درون تیمی ترتیب داده بود.

دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در اردوی اتریش، امروز (پنجشنبه) در زمین شماره دوی مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

* همانطور که کی‌روش روز گذشته اعلام کرده بود امروز به مدت 15 دقیقه پاسخگوی سؤالات خبرنگاران بود. ازدحام خبرنگاران مشکلاتی را برای پوشش صحبت‌های تیم‌ ملی به وجود آورده بود.

* کارلوس کی‌روش برای انتخاب بازیکنان نهایی داخلی جهت حضور در اردوی اتریش بازی درون تیمی ترتیب داده بود. بازیکنان در این قسمت با جدیت دنبال نشان دادن خود بودند.

* پیش از شروع تمرین، دروازه‌بان‌ها زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرین اختصاصی انجام دادند.

* ‌رامین رضاییان و علیرضا بیرانوند در ابتدای تمرین حضور داشتند، ولی به دلیل احساس درد به تمرین ادامه ندادند. رضاییان به همراه وحید امیری اختصاصی کار کردند.‌ هنوز وضعیت بیرانوند که از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است، مشخص نیست.

* کی‌روش پس از پایان یک نیمه از بازی درون تیمی، کاور بازیکنان را تغییر داد تا بخش دیگری از فوتبال برگزار شود. رضاییان پس از تمرین اختصاصی در این بخش از بازی شرکت کرد. او بلافاصله پس از ورود به زمین یک ضربه پنالتی را گل کرد.

* تیم کاور سفید شامل بازیکنانی چون سیدحسین حسینی، آرمین سهرابیان، امید نورافکن، مهدی قایدی، شهریار مغانلو، رضا اسدی، عارف آقاسی، مهدی شیری، مجید خدابنده‌لو و … بودند که عملکرد خیلی خوبی نداشتند و حسینی چند بار به‌عنوان دروازه‌بان‌ با ناراحتی گفت: این چه وضعیتی است؟!

* کی‌روش به هنگام فوتبال درون تیمی از بالای سکویی نظاره‌گر بود.

* داوری این بازی برعهده راجر دِ سا دستیار کی‌روش بود.

* کی‌روش پس از پایان تمرین، به شوخی به خبرنگاران گفت، همیشه شما سؤال می‌پرسید و حالا می‌پرسم، تمرین امروز چطور بود؟! برنامه‌های‌مان برای قطر چیست؟ در ادامه کی‌روش با خبرنگاران و عکاسان عکسی به یادگار انداخت.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

زمان مسابقه فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در جهانی بلگراد

ج سپتامبر 16 , 2022
دیدار فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد حدود ساعت ۲۲ جمعه شب برگزار می‌شود. رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۲۲ جهان در بلگراد صربستان امروز پنجشنبه آغاز شد که در ۴ وزن نخست، ایران دو فینالیست و یک شانس کسب مدال برنز دارد. دیدارهای فینال و […]