یوروبسکت ۲۰۲۲| فرانسه و لهستان راهی نیمه نهایی شدند/ حذف ستاره‌های NBA

تیم‌های بسکتبال فرانسه و لهستان با پیروزی مقابل حریفان خود به مرحله نیمه نهایی مسابقات یوروبسکت راه پیدا کردند.

روز دوم و پایانی از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات بسکتبال قهرمانی اروپا، یوروبسکت 2022 در «یوروبسکت آره‌نا» شهر برلین برگزار شد و تیم‌های فرانسه و لهستان به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در بازی نخست، فرانسه 93 بر 85 ایتالیا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. در این مسابقه رودی گوبر 19 امتیاز و 14 ریباند برای فرانسه و مارکو اسپیسو 21 امتیاز برای ایتالیا کسب کردند.

تیم ملی اسلوونی نیز در بازی دوم با وجود 14 امتیاز، 11 ریباند و هفت پاس گل لوکا دانچیچ، حریف لهستان نشد و 87 بر 90 شکست خورد تا لهستان، همچنان تیم شگفتی‌ساز یوروبسکت باشد.

با حذف تیم ملی یونان با حضور یانیس آنتتوکمپو تیم ملی صربستان با حضور نیکولا یوکیچ و تیم ملی اسلوونی با حضور لوکا دانچیچ، ستاره‌های اروپایی لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA) که در یوروبسکت حاضر بودند، نتوانستند تیم خود را به نیمه نهایی مسابقات برسانند.

برنامه مرحله نیمه نهایی مسابقات به شرح زیر است:

جمعه 25 شهریور 1401
لهستان – فرانسه
آلمان – اسپانیا.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گزارش تمرین تیم ملی| مصدومیت بیرانوند و فوتبال درون تیمی برای انتخاب فهرست نهایی

پ سپتامبر 15 , 2022
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای انتخاب بازیکنان حاضر در اردوی این تیم جهت حضور در اردوی اتریش امروز فوتبالی درون تیمی ترتیب داده بود. دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در اردوی اتریش، امروز (پنجشنبه) در زمین شماره دوی مرکز ملی فوتبال برگزار شد. * همانطور که […]