زمان مسابقه فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در جهانی بلگراد

دیدار فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور در مسابقات جهانی ۲۰۲۲ بلگراد حدود ساعت ۲۲ جمعه شب برگزار می‌شود.

رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۲۲ جهان در بلگراد صربستان امروز پنجشنبه آغاز شد که در ۴ وزن نخست، ایران دو فینالیست و یک شانس کسب مدال برنز دارد.

دیدارهای فینال و رده‌بندی ۴ وزن نخست ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه جمعه شب آغاز می‌شود که محمد نخودی در ۷۹ کیلوگرم و حسن یزدانی در ۸۶ کیلوگرم در دیدار فینال به میدان می‌روند و امیرحسین زارع برای کسب مدال برنز مسابقه خواهد داد.

در فینال وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی برابر جردن باروز از آمریکا قرار می‌گیرد که این مسابقه حدود ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه جمعه شب خواهد بود.

در فینال وزن ۸۶ کیلوگرم حسن یزدانی با دیوید تیلور از آمریکا مسابقه خواهد داد که این کشتی حدود ساعت ۲۲ جمعه شب خواهد بود. پس از این مسابقه نیز امیر حسین زارع برای کسب مدال برنز وزن ۱۲۵ کیلوگرم به میدان خواهد رفت.

البته ساعت این مسابقات تقریبی است و ممکن است با توجه به مدت زمان کشتی ‌های برگزار شده، برای دقایقی زودتر یا دیرتر برگزار شود.

همچنین ملی‌پوشان ۳ وزن دیگر ایران نیز از ساعت ۱۳ فردا جمعه به روی تشک می‌روند.

منبع :ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فهرست فرانسه برای لیگ ملت‌ها بدون پوگبا و بنزما

ج سپتامبر 16 , 2022
دیدیه دشان فهرست بازیکنان فرانسه برای حضور در لیگ ملت‌ها را اعلام کرد. به نقل از اکیپ، اولیویه ژیرو و عثمان دمبله هر دو در فهرست نهایی تیم ملی فرانسه برای لیگ ملت‌های اروپا قرار گرفتند. پوگبا، هافبک یوونتوس که در پیروزی ۴ بر ۲ فرانسه مقابل کرواسی در فینال […]