واکنش احساسی نادال به بازنشستگی فدرر

رافائل نادال تنیسور اسپانیایی در توییتر خود به راجر فدرر سوئیسی که اعلام بازنشستگی کرد، ادای احترام کرد.

به نقل از رویترز، راجر فدرر با افشای تصمیم خود در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که پس از رقابت‌های تنیس جام لاور که هفته آینده برگزار می‌شود از دنیای تنیس کناره‌گیری می‌کند.

رافائل نادال در واکنش به این خبر نوشت: راجر عزیز، دوست و رقیب من. امیدوار بودم این روز هرگز نیاید. این یک روز غم انگیز برای من و برای ورزش در سراسر جهان است. برای من باعث لذت و افتخار بود که در تمام این سال ها با فدرر سهیم شدم و لحظات شگفت انگیز زیادی را در داخل و خارج از زمین تجربه کردم. در آینده ما لحظات بیشتری را برای به اشتراک گذاشتن با هم خواهیم داشت، هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن با هم داریم و این را می‌دانیم. در ضمن برای فدرر از صمیم قلب آرزوی خوشبخت دارم.

فدرر ۴۱ ساله که برنده ۲۰ گرند اسلم شده است، اعلام کرد که پس از جام لاور بازنشسته خواهد شد. این مسابقات هفته آینده در لندن برگزار خواهد شد.

فدرر سوییسی، نادال اسپانیایی و نواک جوکوویچ صربستانی سه اسطوره بزرگ در دنیای تنیس لقب گرفتند. این سه نفر تقریباً ۲۰ سال بر تنیس انفرادی مردان تسلط داشتند. آنها از ویمبلدون ۲۰۰۳ تاکنون ۶۳ گرند اسلم را برده‌اند که سهم فدرر ۲۰ گرنداسلم، جوکوویچ ۲۱ و نادال ۲۳ قهرمانی بوده است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

یزدانی رکورد تختی و سوریان را شکست

ج سپتامبر 16 , 2022
حسن یزدانی چهره پرافتخار کشتی ایران با صعود به فینال رقابت‌های جهانی صربستان، با کسب هشتمین مدال مجموع جهان و المپیک خود، در صدر پرمدال‌ترین کشتی‌گیران تاریخ ایران قرار گرفت. حسن یزدانی با صعود به فینال رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲ در بلگراد صربستان، در مجموع دوران قهرمانی خود مجموعا […]