ستاره والیبال هلند در راه لیگ ترکیه

ستاره والیبال هلند قرارداد خود را با تیم ترکیه‌ای امضا کرد.

نیمیر عبدالعزیز  ستاره تیم ملی والیبال جهان و هلند تصمیم گرفت که در سال جاری در لیگ والیبال ترکیه توپ بزند. هالک بانک ترکیه تیمی است که ستاره والیبال جهان به خدمت آن در آمده است. باشگاه والیبال هالک بانک  ورود این ستاره هلندی را به تیم خود به طور رسمی اعلام کرد.

حال پس از سه ماه از افشای رسانه های ایتالیایی، عبدالعزیز قرارداد خود را با هالک بانک امضا کرده است. قهرمان ۹ دوره لیگ ترکیه اعلام کرده که ستاره والیبال جهان را به خدمت گرفته است. به این ترتیب، ستاره هلندی پس از پنج سال حضور در ایتالیا به کار خود در این لیگ پایان داد.

ستاره والیبال هلند در رقابت‌های جهانی برای تیم ملی والیبال کشورش درخشید.  تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی مرحله گروهی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان سال ۲۰۲۲ با حضور ۲۴ تیم، به مصاف تیم ملی والیبال هلند رفت و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا به عنوان تیم دوم در گروه خود، به دور بعدی این مسابقات صعود کند. در این بازی، میلادعبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ۱۸ امتیاز کسب کرد و بهترین بازیکن ایران نام گرفت. در تیم ملی والیبال هلند طبق معمول، نیمیر عبدالعزیز با کسب ۳۲ امتیاز عنوان بهترین بازیکن زمین و والیبال هلند را به نام خود کرد.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

رونالدو اولین گل فصلش را به ثمر رساند

ج سپتامبر 16 , 2022
مهاجم پرتغالی در بازی دوم منچستریونایتد در لیگ اروپا مقابل شریف، پنالتی تیمش را به گل تبدیل کرد. به نقل از ساکرنت، در جریان رقابت‌های لیگ اروپا فوتبال تیم فوتبال شریف تیراسپول و منچستریونایتد به مصاف هم رفتند. در این بازی منچستر یونایتد توانست با نتیجه ۲ بر صفر به […]