داورزنی:‌ اگر کادر فنی تیم ملی نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق می‌افتد/ عطایی مورد حمایت ماست

رئیس فدراسیون والیبال اعلام کرد، اگر کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق صورت می‌گیرد.

 محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مورد عملکرد تیم ملی ایران در لیگ ملت‌ها و مسابقات قهرمانی جهان 2022 اظهار داشت: هر تورنمنت، شرایط خاص خودش را دارد. در لیگ ملت‌ها، فرصت برای جبران وجود داشت. تیم ایران در هفته اول، دو پیروزی دست یافت و در دو مسابقه تن به شکست داد که انتقادات شدیدی را نیز به دنبال داشت. خوشبختانه این نتایج جبران و امید در دل مردم زنده شد.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد:‌ شرایط در مسابقات قهرمانی جهان، متفاوت بود. تیم ایران، مصر و آرژانتین را شکست داد، ولی نتیجه را به هلند واگذار و شرایط در مرحله حذفی تغییر کرد. در مرحله حذفی هم همانطور که دیدید، سخت بود و قهرمان المپیک نیز حذف شد.

داورزنی در مورد تأثیر عدم حضور توتولو مربی پیشین تیم ملی ایران تصریح کرد: نباید نتایج کسب شده را به حذف توتولو از تیم ملی نسبت داد. ما به کادر فنی ایمان داریم، ولی باید به آنها فرصت بدهیم. حذف توتولو از تیم ملی نیز مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت. اگر کادر فنی نیاز به تقویت داشته باشد، این اتفاق می‌افتد. فدراسیون والیبال، هر چه بهروز عطایی نیاز داشته باشد، مهیا خواهد کرد. عطایی مورد حمایت ماست.

وی در پایان تصریح کرد: بازیکنانی که در لیگ برتر فصل آینده بدرخشند، دست کادر فنی را باز خواهند گذاشت. لیگ ملت‌های سال آینده برای ما بسیار مهم است، چون برای گرفتن سهمیه المپیک، نیاز به ارتقا در رنکینگ جهانی داریم. باید از فرصت‌های پیش رو استفاده کنیم.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کشتی آزاد قهرمانی جهان| قاسم‌پور سومین فینالیست ایران در بلگراد؛ قهرمان جهان به کاکس رسید

ج سپتامبر 16 , 2022
کامران قاسم‌پور با غلبه بر حریف گرجستانی به فینال وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان رسید.  بعد از حذف علیرضا سرلک و فینالیست نشدن یونس امامی، کامران قاسم‌پور تنها شانس فینالیست شدن تیم ملی کشتی آزاد ایران در سه وزن دوم بود که مقابل میریانی مایسورادزه از گرجستان قرار […]