هالند بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس شد

مهاجم نروژی منچسترسیتی به عنوان بازیکن برتر ماه آگوست لیگ برتر انگلیس انتخاب شد.

 ارلینگ هالند که در این تابستان از بوروسیا دورتموند به منچسترسیتی پیوست، پاداش شروع خوبش در این تیم را با انتخابش به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس در ماه آگوست گرفت. سایت رسمی این مسابقات این مهاجم نروژی که در ماه اول حضورش در منچسترسیتی موفق به ثمر رساندن 9 گل در پنج بازی شد را به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر معرفی کرد.

هالند در ماه آگوست در برتری 2 بر صفر منچسترسیتی در خانه وستهام دو گل به ثمر رساند، در تساوی 3-3 در خانه نیوکاسل یک گل زد، در برتری 4 بر 2 تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا مقابل کریستال‌پالاس موفق شد هت‌تریک کند و در نهایت در پیروزی 6 بر صفر من‌سیتی مقابل ناتینگهام فارست موفق به ثبت هت‌تریک دیگری شد.

این مهاجم 22 ساله برای کسب این عنوان پاسکال گراس، گابریل ژسوس، الکساندر میتروویچ، مارتین اودگارد، نیک پوپ، رودریگو و ویلفرد زاها را شکست داد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برزیل میزبان والیبال باشگاه‌های جهان می‌شود؟

ج سپتامبر 16 , 2022
یک رسانه برزیلی، باشگاه سادا کروزیرو این کشور را به‌عنوان میزبان مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۲ معرفی کرد. در حالی که باشگاه پروجا ایتالیا از میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان خبر داده بود، یک رسانه برزیلی باشگاه سادا کروزیرو این کشور را میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های […]