کشتی آزاد قهرمانی جهان| انتقام اسلو در بلگراد؛ حسن یزدانی نقره گرفت

دیوید تیلور آمریکایی با شکست حسن یزدانی در فینال مسابقات جهانی بلگراد انتقام شکست اسلو را از قهرمان جهان گرفت.

بعد از شکست محمد نخودی در فینال وزن 79 کیلوگرم مقابل جردن باروس آمریکایی، حساس‌ترین مبارزه مسابقات جهانی 2022 بلگراد بین حسن یزدانی از ایران و دیوید تیلور از آمریکا برگزار شد.

حسن یزدانی تا پیش از رسیدن به فینال جهانی، پس از یک دور استراحت، کشتی‌گیران مولداوی، لهستان و اسلواکی را از پیش برداشت تا برای پنجمین بار مقابل دیوید تیلور قرار بگیرد.

کشتی‌گیر ایرانی که در مسابقات جهانی اسلو طلسم شکست‌ناپذیری تیلور را بعد از 3 پیروزی شکست، در تایم اول از اخطار کم‌کاری به تیلور، صاحب یک امتیاز شد اما در ادامه توسط تیلور خاک شد تا نتیجه 2-یک به سود کشتی‌گیر آمریکایی شود.

کشتی با همین نتیجه در وقت اول تمام شد و در تایم دوم تیلور خیلی بهتر امتیاز گرفت و با خاک دوباره و بیرون بردن حسن از تشک، به پنجمین امتیازش رسید.

درحالیکه تیلور آنالیز بسیار دقیقی از حسن یزدانی داشت و حتی یک بار هم اجازه نداد او به پشتش رسیده و امتیاز خاک کردن را بگیرد، تیلور این کشتی را با نتیجه 7-یک به سود خود تمام کرد تا طلسم طلا همچنان در بلگراد برای کشتی ایران شکسته نشود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سفر یاران طارمی به لیسبون با اسکورت پلیس

ش سپتامبر 17 , 2022
تیم مهدی طارمی با اسکورت پلیس به لیسبون رفت. پلیس پرتغال به دنبال سنگ‌پرانی هواداران پورتو به خودروی ماشین همسر سرمربی این تیم پس از بازی اخیر لیگ قهرمانان اروپا برابر کلوب بروژ بلژیک اعضای پورتو را در سفر  به لیسبون اسکورت کرد. پلیس پرتغال همچنین اعلام کرده که مظنونان […]