کشتی آزاد قهرمانی جهان| ثبت دومین برنز ایران در بلگراد به نام یونس امامی

یونس امامی که سال ۲۰۱۹ در وزن غیرالمپیکی صاحب نشان برنز دنیا شده بود، در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهانی در بلگراد باز هم مدال برنز گرفت.

 یونس امامی که در دور مقدماتی وزن 74 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان انریکه پرز کاستیلانوس از گوتمالا و آرمان آندروسی از استونی را با امتیاز عالی شکست داده بود، در یک‌چهارم نهایی 8 بر 4 توران بایراموف از آذربایجان را مغلوب کرد تا در نیمه‌نهایی مقابل کایل دِیک کشتی‌گیر سرشناس و عنوان‌دار آمریکایی برسد.

او درحالیکه مبارزه پایاپایی با حریف آمریکایی‌اش داشت، 2 بر 2 مغلوب این حریف شد تا فینال را از دست بدهد. امامی که سال 2019 صاحب نشان برنز جهان در وزن 70 کیلوگرم شده بود، در مبارزه رده‌بندی ساگار جاگلان از هند را در پیش داشت و برنز گرفت.

او در تایم اول دو امتیاز از حریف هندی گرفت و در وقت دوم هم باز بهتر و هوشیارتر از جاگلان کشتی گرفت و امتیازات خود را افزایش داد. مبارزه دو کشتی‌گیر با نتیجه 6 بر صفر به سود یونس امامی تمام شد.

تیم کشورمان شب گذشته هم با محمد نخودی و حسن یزدانی در 79 و 86 کیلوگرم و با امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم صاحب دو مدال نقره و یک برنز شده بود.
ایران فردا هم دو نماینده در فینال و یک کشتی‌گیر در رده‌بندی خواهد داشت.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

لالیگا| پیروزی خانگی بارسلونا با دبل لواندوفسکی

ش سپتامبر 17 , 2022
تیم فوتبال بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد حریف خود الچه را شکست دهد. یم فوتبال بارسلونا بازی هفته ششم خود در لالیگا را با پیروزی مطمئن 3 بر صفر مقابل الچه به پایان برد. آبی‌واناری‌ها در این بازی که از ساعت 18:45 امروز (شنبه) و در چارچوب هفته هشتم […]