لالیگا| رئالِ آنچلوتی بدون بنزما دربی مادرید را فتح کرد

تیم فوتبال رئال مادرید دربی پایتخت اسپانیا مقابل اتلتیکو را با پیروزی پشت سر گذاشت.

دیدار پایانی هفته ششم لالیگا بدون شک مهمترین بازی یکشنبه شب اروپا بود؛ جایی که تیم‌های فوتبال رئال و اتلتیکو از ساعت 23:30 در دربی مادرید رو در روی هم قرار گرفتند و در پایان، این رئال مادرید بود که موفق شد با نتیجه 2 بر یک حریف سنتی خود را شکست دهد. شاگردان کارلو آنچلوتی در حالی تیم تحت هدایت سیمئونه را شکست دادند که ستاره خود کریم بنزما را در اختیار نداشتند.

رودرویگو (دقیقه 18) و والورده (دقیقه 36) گلزنان رئال مادرید در این بازی بودند و تک گل اتلتیکو هم در دقیقه 83 توسط هرموسو به ثمر رسید.

در این بازی رئال مادرید توپ و میدان را در اختیار داشت و شاگردان آنچلوتی به زیبایی تفکرات او را در زمین پیاده کردند تا بار دیگر جای خالی بنزما حس نشود. دو تیم بازی جذابی به نمایش گذاشتند که در دقایق پایانی به جنجالی کوچک انجامید؛ جایی که هرموسو از اتلتیکو با کارواخال درگیر شد و کارت زرد گرفت و کمی بعد از آن با خطا روی سبایوس ودریافت کارت زرد دوم در دقیقه 1+90 از زمین بازی اخراج شد.

رئال با این پیروزی 18 امتیازی شد و صدر جدول را از بارسلونا پس گرفت.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کشتی آزاد قهرمانی جهان| آمریکا قهرمان شد و ایران نایب‌قهرمان + نتایج انفرادی و رده‎بندی نهایی

د سپتامبر 19 , 2022
تیم ملی کشتی آزاد ایران با کسب ۷ مدال به عنوان نایب‌قهرمانی مسابقات جهانی رسید و آمریکا قهرمان جهان شد. امشب با برگزاری فینال و رده‌بندی 3 وزن باقی‌مانده، مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان با قهرمانی آمریکایی‌ها به پایان رسید.این تیم در بلگراد صاحب 4 مدال طلا و 4 نقره  […]