اضافه شدن ۲ ملی‌پوش استقلال به تمرینات از امروز

دو بازیکن تیم فوتبال استقلال که از لیست تیم ملی برای حضور در اردوی اتریش خط خورده بودند، از امروز به تمرینات اضافه خواهند شد.

تمرینات تیم فوتبال استقلال در تعطیلات لیگ برتر چند روزی است در مجموعه انقلاب پیگیری می‌شود. در این تمرینات، سیدحسین حسینی، ابوالفضل جلالی و صالح حردانی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی غایب هستند.

محمد محبی و مهدی قایدی هم که از لیست تیم ملی خط خورده بودند چند روزی استراحت کردند و قرار است از امروز (دوشنبه) به تمرینات اضافه شوند. مهدی مهدی‌پور دیگر بازیکن استقلال که از نامش از لیست مسافران اتریش خارج شد، اما در تمرینات این تیم حضور دارد.

پیمان بابایی، آرمان رمضانی و محمدحسین زواری سه بازیکن مصدوم استقلال هستند که اختصاصی تمرین کرده و روند درمانی‌شان را پیگیری می‌کنند.

همچنین با توجه به تعطیلی لیگ، قرار است ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال پس از بررسی شرایط تیم درخواست بازی تدارکاتی بدهد. حریف استقلال احتمالاً تیمی از لیگ دسته دوم یا اول خواهد بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مخالفت فدراسیون فوتبال عراق با استخدام اسکوچیچ

د سپتامبر 19 , 2022
یک رسانه عراقی از مخالفت فدراسیون فوتبال این کشور با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ خبر داد. به نقل از سایت ایرث‌نیوز عراق، یک منبع موثق و نزدیک به فدراسیون فوتبال عراق از ابراز تمایل دراگان اسکوچیچ برای قبول هدایت تیم ملی عراق خبر داد. طبق این گزارش، اسکوچیچ که ماه جاری […]