مخالفت فدراسیون فوتبال عراق با استخدام اسکوچیچ

یک رسانه عراقی از مخالفت فدراسیون فوتبال این کشور با سرمربیگری دراگان اسکوچیچ خبر داد.

به نقل از سایت ایرث‌نیوز عراق، یک منبع موثق و نزدیک به فدراسیون فوتبال عراق از ابراز تمایل دراگان اسکوچیچ برای قبول هدایت تیم ملی عراق خبر داد.

طبق این گزارش، اسکوچیچ که ماه جاری از سرمربیگری ایران برکنار شد و سکان هدایت تیم ملی را به کارلوس کی‌روش تحویل داد، از یک واسطه پیشنهاد گرفته بود که تیم ملی عراق را هدایت کند. منبع نزدیک به فدراسیون فوتبال عراق که نامش فاش نشد، به سایت ایرث نیوز گفت: اسکوچیچ قبول کرده بود در صورتی که از سرمربیگری ایران برکنار شود، حاضر است هدایت تیم ملی عراق را برعهده بگیرد. به همین دلیل هم بعد از اخراج او، یک واسطه مربی کروات را به عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق پیشنهاد داده اما درجال فوراً پاسخ منفی داد چون عملکرد و کارنامه اسکوچیچ نتوانست او را متقاعد کند.

منبع نزدیک به فدراسیون فوتبال عراق گفت: سرمربی کرواسی بعد از اخراج رسمی‌‌‌اش از ایران، به واسطه خود خبر داد که آماده است سرمربی تیم ملی عراق شود اما این اتفاق امکان‌پذیر نبود چون برای این کار خیلی دیر شده بود ضمن اینکه فدراسیون فوتبال عراق هم با استخدامش مخالف بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

شیوه عجیب آماده سازی تیم ملی والیبال زنان چین

د سپتامبر 19 , 2022
تیم ملی والیبال زنان چین به شیوه غیرمعمول برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود. تیم ملی والیبال زنان چین در حالی که شرکت در مسابقات قهرمانی جهان به میزبانی هلند و لهستان آماده می‌شود که «کای بین» سرمربی این تیم، هنوز 12 بازیکن نهایی خود را انتخاب نکرده […]