انتقاد تند عادل از کی‌روش؛ کارت غیرحرفه‌ای بود!

عادل فردوسی‌پور از کی‌روش درباره پست جنجالی‌اش در اینستاگرام انتقاد کرد.

عادل فردوسی‌پور در گفت و گو با کارلوس کی‌روش از بابت پست اینستاگرامی و ابراز علاقه به تیم ملی ایران و برگشتن انتقاد کرد و آن را غیرحرفه‌ای خواند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در پاسخ به او گفت: من سال‌هاست با یک مدیر رسانه‌ای حرفه‌ای کار می‌کنم و او توجه من را به حمایت مردم ایران جلب کرد که واقعا ارزشمند بود. از هر فرصتی استفاده می‌کنم تشکر کنم و قدردان محبت و حمایت فوتبال‌دوستان ایرانی باشم. حتی وقتی با مصر قرارداد بستم تعداد طرفدار ایرانی که به من ابراز لطف کردند از مجموع حمایت پرتغالی‌ها و مصری‌ها بیشتر بود. حتی با احتساب فوتبال‌دوستان اهل آفریقای جنوبی و بعضا انگلیسی‌ها. محال بودم که بتوانم این پیوند را فراموش کنم. من نمی‌خواستم در تیم ملی مداخله‌ای کنم اما با مشاوره‌های مدیر رسانه‌ای گاهی نشانه‌هایی از پیوند و توجهم به فوتبال ایران را بروز می‌دادم. مثلا وقتی تیم ملی به موفقیت خاصی می‌رسید یا بعضی بازیکنان به دستاورد خاصی می‌رسیدند یا رویداد اجتماعی در جریان بود. طرفداران ایرانی محبت، حمایت و احترام خود را ابراز می‌کردند و من هم باید به شکلی محترمانه قدردانی خودم را نشان می‌دادم. ربطی به مسائل دیگر نداشت. من نمی‌خواستم برای خودم فرصت شغلی درست کنم.

منبع : خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

حمایت تمام قد اتحادیه بازیکنان پرتغال از طارمی

س سپتامبر 20 , 2022
اتحادیه بازیکنان فوتبال پرتغال با انتشار بیانیه‌ای به حمایت از مهاجم ایرانی تیم پورتو پرداخت.  اتحادیه بازیکنان فوتبال پرتغال (SJ) بیانیه‌ای منتشر شد و ضمن حمایت از مهدی طارمی، رفتار توأم با بی‌احترامی علیه این بازیکن را محکوم کرد. از شروع این فصل طارمی بارها به خاطر نحوه پنالتی گرفتنش […]