امباپه بعد از PSG از فدراسیون فوتبال فرانسه هم باج گرفت

مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌‌ژرمن با تحمیل خواسته‌های خود به فدراسیون فوتبال فرانسه، حاضر به همراهی این تیم در یک رویداد تبلیغاتی نشد.

به نقل از مارکا؛ در فاصله دو ماه مانده به آغاز جام جهانی 2022 قطر، تیم‌های ملی فوتبال هر کاری انجام می‌دهند تا به بهترین شکل خود را برای بزرگترین ضیافت فوتبالی جهان آماده و حتی‌الامکان از بروز جنجال‌ و حواشی جلوگیری کنند و مورد دوم دقیقاً همان کاری بوده که مقامات فوتبال فرانسه اخیراً انجام داده‌اند.

در سناریویی شبیه آنچه منجر به رضایت دادنش به ماندن در پاری‌سن‌ژرمن و تمدید قرارداد با این تیم شد، کیلیان امباپه از فدراسیون فوتبال فرانسه نیز بابت همراهی کردن این تیم در رویداد‌های تبلیغاتی باج گرفته است. این اتفاق مربوط به فراخوان فدراسیون فوتبال فرانسه برای ملی‌پوشان این کشور به منظور رفتن جلوی دوربین‌ بود که امباپه از آن امتناع کرد. دلیل آن هم برآورده نشدن انتظارات مالی‌اش از محل درآمدهای حاصل از استفاده از تصویر او بود که مقامات فدراسیون را مجبور کرد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کنند در ارتباط با استفاده از تصاویر بازیکنان توافق‌های جدید با آنها صورت خواهد گرفت که منافع آنها را تضمین و دغدغه‌های‌شان را برطرف خواهد کرد.

امباپه در هفته پایانی فصل گذشته نیز در وضعیتی مشابه، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را مجاب کرد با شروط موافقت کند تا حاضر به تمدید قرار داد شود که این شروط فراتر از امتیازات مالی بود.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گارد راس تیم ملی بسکتبال به شهرداری گرگان پیوست

س سپتامبر 20 , 2022
ملی‌پوش بسکتبال ایران، قرارداد خود را با تیم شهرداری گرگان، قطعی کرد. بهنام یخچالی ملی‌پوش بسکتبال ایران، شب گذشته وارد گرگان شد تا این تیم را در فصل پیش روی لیگ برتر ایران همراهی کند. یخچالی که از تیم میتل‌دوچر آلمان جدا شده است، پیش از حضور در بوندس‌لیگا نیز […]