آخرین فرصت به تیم‌های لیگ برتر والیبال برای تکمیل استانداردسازی سالن‌ها

سازمان لیگ فدراسیون والیبال با صدور اطلاعیه‌ای تا پایان دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر به باشگاه‌ها برای تکمیل استانداردسازی سالن‌های برگزاری مسابقات مهلت داد.

پس از اینکه سازمان لیگ فدراسیون والیبال در فروردین ماه سال جاری داشتن سالن‌های استاندارد برای میزبانی در لیگ برتر را از الزامات اعلام کرد، علاوه بر سالن‌های فدراسیون والیبال و خانه والیبال در تهران، سالن غدیر در ارومیه و سالن اختصاصی شهداب در یزد، سالن آیت‌الله خاتمی در اردکان نیز اقدام به استانداردسازی و تهیه کفپوش استاندارد والیبال کرد و مقرر شد مسابقات لیگ برتر سال 1401 در چهار شهر تهران، ارومیه، یزد و اردکان (در صورت تأیید بازرسان) برگزار شود.

با درخواست استانداری‌ها، ادارات کل ورزش و جوانان و مسئولان مردمی و ورزشی کشور مبنی بر دادن فرصت بیشتر به تیم‌هایی که سالن‌هایی با کفپوش معلق (پارکت) دارند، برای خرید کفپوش‌های استاندارد گرفلور و موافقت مسئولان فدراسیون جهت ارج نهادن به حضور تماشاگران و علاقه‌مندان والیبال و استفاده تیم‌ها از امتیازات میزبانی، سازمان لیگ در اطلاعیه‌ای با میزبانی تمامی تیم‌ها که سالن آنها دارای کفپوش معلق و دیگر استانداردهاست و فقط فاقد روکش کفپوش استاندارد باشند، برای حضور در لیگ برتر در سال جاری تا پایان نیم‌فصل اول (نهم آذر ماه) موافقت شود.

در صورت عدم نصب کفپوش استاندارد FIVB بعد از مهلت مقرر، فدراسیون درباره شهرهای میزبان رأساً تصمیم‌گیری می‌کند. همچنین از میزبانی تیم‌هایی که دارای شرایط فوق نباشند، از ابتدای فصل جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

سرمربی روسیه: با ایران در تهران یا دوحه بازی می‌کنیم

چ سپتامبر 21 , 2022
سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره بازی دوستانه با ایران و غیبت تیمش در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ صحبت کرد. والری کارپین گفت: بازی دوستانه تیم ملی فوتبال روسیه با ایران ممکن است روزهای 15 یا 16 نوامبر (24 یا 25 آبان) در تهران یا دوحه قطر برگزار شود. در […]