بیل: فکر می‌کنم تا موقع جام جهانی خیلی بهتر از قبل شوم

ستاره تیم ملی ولز ابراز امیدواری کرد تا شروع جام جهانی در بهترین شرایط خود باشد.

به نقل از رویترز، گرت بیل پس از جدایی از رئال مادرید جایی که در چند فصل اخیر با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد، با باشگاه لس آنجلس اف سی قرارداد امضا کرد. او در ۱۱ بازی خود برای این تیم تنها دو بار گلزنی کرده است.

ولز که اولین فینال جام جهانی خود را پس از ۶۴ سال تجربه خواهد کرد، در اولین دیدار خود در این رقابت‌ها برابر ایالات متحده قرار خواهد گرفت و مهاجم ۳۳ ساله انتظار دارد تا آن زمان آمادگی جسمانی او بسیار بهبود یابد.

گرت بیل به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم تا موقع جام جهانی خیلی بهتر از قبل شوم. من هنوز در تیم جدیدم ۹۰ دقیقه بازی نکرده‌ام و گام به گام در حال بهتر شدن و پیشرفت هستم. ما در مسیر خوبی هستیم تا جایی که می‌خواهم بهترین بازی‌ها را ارائه دهم. من می‌خواهم تلاش کنم در بهترین شکل به جام جهانی برسم اما می‌دانم که برای رسیدن به آن سطح باید خیلی تلاش کنم. 

ولز که در گروه B جام جهانی با انگلیس و ایران نیز هم‌گروه است روز پنجشنبه در لیگ ملت‌ها در بروکسل به مصاف بلژیک می‌رود.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کانال یوتیوب فدراسیون جهانی والیبال هک شد

پ سپتامبر 22 , 2022
کانال یوتیوب فدراسیون جهانی والیبال هک شد. به نقل از worldofvolley، کانال یوتیوب جهان والیبال (Volleyball World’s) که یکی از  رسانه‌های قدرتمند وابسته به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) محسوب می‌شود، مورد تهاجم هکرها قرار گرفته است. روز گذشته، فردی که کانال یوتیوب جهان والیبال را اداره می‌کرد پیامی هشدار دهنده منتشر […]