کانال یوتیوب فدراسیون جهانی والیبال هک شد

کانال یوتیوب فدراسیون جهانی والیبال هک شد.

به نقل از worldofvolley، کانال یوتیوب جهان والیبال (Volleyball World’s) که یکی از  رسانه‌های قدرتمند وابسته به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) محسوب می‌شود، مورد تهاجم هکرها قرار گرفته است. روز گذشته، فردی که کانال یوتیوب جهان والیبال را اداره می‌کرد پیامی هشدار دهنده منتشر کرد و نوشت: «فوری! کانال ما هک شد! مدیران، به من کمک کنید آن را بازیابی کنم! لطفا گرفتار کلاهبرداری نشوید.”

حتی با گذشت 24 ساعت، FIVB هنوز اکانت رسمی خود را بازیابی نکرده است. اگر سعی کنید از کانال یوتیوب مورد نظر بازدید کنید، پیامی از این رسانه اجتماعی مشاهده می‌کنید که می گوید: «این صفحه در دسترس نیست. از این بابت متاسفم. سعی کنید چیز دیگری را جستجو کنید.”

 آخرین اطلاعات غیر رسمی می گوید که به احتمال زیاد کانال و حساب کاربری جهان والیبال به دلیل نقض قوانین و مقررات یوتیوب حذف شده و یا حتی برخی دیگر اذعان دارند که این اکانت مورد تهاجم هکرها قرار گرفته است. تاکنون فدراسیون جهانی والیبال در این باره اطلاعاتی منتشر نکرده است.

منبع : ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تمجید سوارز از تیم ملی ایران

ج سپتامبر 23 , 2022
ستاره پیشین بارسلونا به ستایش از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پرداخت. لوئیس سوارس در آستانه دیدار اروگوئه با تیم ملی ایران، درباره حضورش در اردوی شاگردان دیه‌گو آلونسو اظهار داشت: من همیشه به تمرینات تیم ملی می‌آیم تا تلاش کنم و بیشترین توان خودم را مانند همیشه بگذارم. اروگوئه […]