رونالدو تابستان اخیر به میلان هم پیشنهاد شده بود!

باشگاه میلان تابستان اخیر شانس به خدمت گرفتن برنده پنج توپ طلا را داشته است.

کریستیانو رونالدو که در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح بود و گفته می‌شد ژرژ مندز مدیر برنامه‌‌هایش را مأمور کرده تا تیمی برای او دست و پا کند تا در لیگ قهرمانان اروپا رکوردهایش را بهبود ببخشد، در نهایت در این تیم ماندنی شد. برنده پنج توپ طلا در تابستان اخیربحث پیوستنش به تیم‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید، دورتموند، چلسی، ناپولی و اسپورتینگ لیسبون مطرح بود که همه این باشگاه‌ها عملی شدن چنین انتقالی را رد کردند.

حالا جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر می‌دهد که ژرژ مندز در آخرین روزهای نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر و در آخرین تلاش‌های خود برای یافتن تیمی جدید برای کریس، او را به باشگاه میلان پیشنهاد کرده بود. طبق گزارش دی‌مارتزیو، مندز سعی داشته در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی رافائل لیائوی پرتغالی را از میلان به پاری‌سن‌ژرمن یا چلسی منتقل کند تا جا برای پیوستن رونالدو به جمع روسونری باز شود.

این انتقال اما در نهایت عملی نشد چون مدیران باشگاه میلان روی حفظ لیائو و تمرکز روی ادامه کار با بازیکنان جوان تأکید داشته‌اند.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *