اعلام آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال آرای جدید خود را درباره پرونده‌های مطروحه اعلام کرد.

آرای صادره کمیته وضعیت به شرح زیر است:

* با توجه به شکایت سعید لطفی از باشگاه نفت مسجدسلیمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 840 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 18 میلیون و 312 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 120 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

* در پرونده شکایت ابراهیم شریفی از باشگاه ایران‌جوان بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 450 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 9 میلیون و 810 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پی شکایت عباس حاجی‌زاده از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و 450 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* با توجه به شکایت مهدی زبیدی از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت با توجه به مصالحه و سازش طرفین قرار رد دعوی خواهان را صادر کرد.

* در پی شکایت دانیال مومنی بیدزرد از باشگاه ذوب‌آهن، این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 826 میلیون و 414 هزار و 279 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 36 میلیون و 462 هزار و 254 ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* در پرونده شکایت پویا سیف پناهی از باشگاه شمس آذر قزوین (بادران تهران) این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 600 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 32 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

منبع : تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *